fbpx

Vyberte si z celej ponuky

Nehnuteľnosti, ktoré zastupujeme, nájdete iba u nás. Máme radi, keď sú veci na poriadku od samého začiatku. Preto si môžete byť istí, že ich dokonale poznáme. Bez problémov odpovieme na vaše otázky a garantujeme vám, že naše nehnuteľnosti sú po všetkých stránkach preverené a pripravené.

Keď na číslach záleží

O tom, či sa nehnuteľnosť, ktorú zastupujeme, stane domovom, rozhodne nakoniec emócia. Predtým je to však často o číslach. Hoci máme emócie radi, pri našej práci pre vás sa v SIRIUS spoliehame na čísla.

dní sme vám k dispozícii

Nepoznáme piatky, sviatky ani víkendy. Ak sa v priebehu obchodu vyskytne nepredvídaná situácia, odložiť to na pondelok nie je naším štýlom. Riešenie hľadáme okamžite. Zo skúsenosti vieme, že aj malá nezrovnalosť môže urobiť zásadnú zmenu. Preto náš pracovný čas nie je striktne daný, sme tu pre vás flexibilne po celý rok.

dní zaberie jeden obchod

Štvrťrok je obdobie, ktoré maklér zvyčajne strávi denno-dennou prácou na jednom obchode.
Príprava, spustenie predaja, nespočetné množstvo telefonátov so záujemcami, obhliadky, úrady, kataster, banka, znalec, právnik, štatistiky. Váš čas je pre nás prioritou. Neplytváme ním, odbremeňujeme vás od povinností okolo predaja nehnuteľnosti, aby ste sa mohli venovať tomu čo,máte naozaj radi.

slov má jeden váš inzerát

V SIRIUS sme zástancom myšlienky, že každá nehnuteľnosť si zaslúži kvalitný popis, pretože práve inzerát je to prvé, čo reprezentuje vašu nehnuteľnosť na trhu. Nehľadajte preto u nás päťriadkové texty. Radi odprezentujeme vašu ponuku s podrobným popisom.

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Všetko prebehlo ako malo

Hľadali sme byt pre mamu, pravdu povediac už sme boli zúfalí. Všade kam sme sa dovolali bol inzerát neaktuálny alebo sľúbili, že sa nám ozvú a neozvali sa. Potom sme zavolali na ponuku 1-izbového bytu od Vás a bez problémov sme sa dohodli na obhliadke na druhý deň a následne všetko prebehlo tip top.

Kupujúci 2-izbového bytu v Dúbravke

Milo ste nás prekvapili

Chceme pochváliť prácu p. Kohoúta. Náš byt sa mu podarilo predať za pár týždňov. Výborná komunikácia, nikdy sme nemali pocit, že by nás do niečoho tlačil, kedykoľvek sme niečo potrebovali vždy pomohol.

Predávajúci 3-izbového bytu vo Vrakuni

Môžem sa vždy spoľahnúť

O mojej spokojnosti svedčí to, že už riešim niekoľký byt na prenájom cez chalanov. Bez problémov všetko vyriešili za mňa, našili mi dobrých nájomcov, vyriešili zmluvy. Nemám čo vytknúť! Dobre robia, čo robia.

Miroslav, prenajímateľ v Ružinove

Zverte sa do rúk špecialistom

Potrebujete poradiť, zorientovať sa na súčasnom realitnom trhu? Dajte nám o sebe vedieť, radi vás spoznáme. Zavolajte nám alebo vyplňte formulár. Ostatné už nechajte na nás.