fbpx

Sme vaším kompasom vo svete realít

Po 10 rokoch spoločnej práce v realitnom biznise sme pochopili, že na
to, aby sme pre vás mohli naďalej odvádzať špičkové služby, potrebujeme vykročiť vpred a nechať zažiariť našu hviezdu.

Realitná kancelária SIRIUS je stotožnením dynamickej dravosti, ktorú si v sebe nesieme, a absolútnej odbornosti prameniacej zo stoviek zrealizovaných obchodov. To nám umožňuje poskytovať vám autentický sebavedomý servis, a pritom si udržať prirodzenú ľudskosť.

Nepotrebujeme sa na nič hrať. Na prácu, ktorá je za nami, sme hrdí a je nám najlepším zrkadlom. U nás nečakajte kŕčovité frázy ani neosobné stretnutia. Otvorenosti hovoríme áno! Celú našu spoluprácu staviame na
rovnováhe a partnerstve. Našou misiou je poskytnúť vám služby o level vyššie, ako by ste čakali, a pritom ostať autentickými.

Ľuboš Hudík a Norbert Hrnčiar


Na veľké veci je jeden človek primalý. Potrebujeme na to celý tím!

Steve Jobs

+421 902 434 343

Osobný prístup

+421 902 434 343

Otvorenosť

+421 902 434 343

Entuziazmus

Jeden tím, jeden cieľ

Realitnú kanceláriu SIRIUS tvoria tí najlepší profesionáli. Spoločne zdieľame základné hodnoty a postoje, aktívne kooperujeme, vďaka čomu vytvárame dynamické a harmonické prostredie. U nás sa o vás stará celý tím, nielen jeden človek. Spolu rastieme, inšpirujeme sa z úspechov, zdieľame skúsenosti, a tak vieme byť stále najlepší. Práve tento spôsob práce nám umožňuje, aby sme poskytovali našim klientom maximálnu pozornosť s cieľom prekonať vaše očakávania.

Ľuboš Hudík

Ľuboš Hudík

Konateľ

0918 999 399hudik@sirius.sk

Advokátska kancelária

Advokátska kancelária

 

Spolupracujeme s renomovanou právnickou kanceláriou – 100% garancia odbornosti a diskrétnosti.

Ing. Peter Lupták

Ing. Peter Lupták

Realitný agent

0905 567 007luptak@sirius.skViac info o maklérovi

Hypotekárny špecialista

Hypotekárny špecialista

 

Vaše financovanie vyriešite priamo u nás – šetríme Váš čas a peniaze

Miroslav Kohout
Edina Tabakovičová

Edina Tabakovičová

Asistent

0910 133 133

tabakovicova@sirius.sk

Lucia Hudík

Lucia Hudík

Manažér

0903 999 669

hudik.lucia@sirius.sk

U nás ste v dobrých rukách

Jedenkrát vidieť je viac, ako stokrát počuť. No ani tá najlepšia fotografia
či video sa nedokážu vyrovnať vlastnej skúsenosti. Pozývame vás presvedčiť sa o našich kvalitách osobne. Porozprávame sa pri káve a predstavíme vám náš genius loci.

Marketing

Zviditeľníme vás

Ak nie ste dnes viditeľní v digitálnom svete, ako keby ste ani neboli. A pri obchode s nehnuteľnosťami je to obzvlášť dôležité. Ak chceme totiž vyvolať reakciu a vzbudiť záujem o novú ponuku, potrebujeme cielenú akciu. My nehnuteľnosti „nesušíme v šuflíku“, ale efektívne ich predávame. Neustále vyhľadávame nové cesty, ako byť videní v online priestore. Spolupracujeme s kreatívnym tímom ľudí, tvoríme marketingovú stratégiu na mieru nehnuteľnosti, aby sme zacielili presne tam, kde cítime potencionálnych kupujúcich.

Právny servis

Garancia odbornosti

Zakladáme si na maximálnej ochrane našich klientov. Všetky naše obchody sú realizované pod dohľadom renomovanej advokátskej kancelárie. Vypracovanie zmluvnej dokumentácie, právne poradenstvo, ako aj komunikácia s právnym zastúpením druhej strany je počas celého procesu v rukách našich právnikov. Sme
presvedčení, že práve bezpečnosť je jedným z najdôležitejších faktorov spokojnosti klientov.

Finančné služby

Zjednodušíme vám to

Dostupné možnosti financovania, ktoré nemusíte prácne vyhľadávať v jednotlivých bankách. SIRIUS vám ponúka bezplatnú možnosť riešenia vášho financovania priamo s naším hypotekárnym špecialistom. Efektívne tak získate prehľad o úverových možnostiach na jednom mieste.

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Skutoční profesionáli

Naozaj som bola rada, že som mala možnosť spoznať pána Luptáka. Zo začiatku to bol pre mňa veľký stres, každú obhliadku som prežívala, pán Lupták, prišiel vždy s úsmevom, ukľudnil ma. Veľkú jednotku dávam za všetku tú organizáciu okolo zmlúv, podpisovania, prepisovania.

Mária T., predávajúca 1 izbového bytu v Ružinove

Čo povedali, to platilo

Ja beriem pána Hudíka, už ako môjho syna. Riešili sme spolu už niekoľko predajov a vždy úžasná spolupráca. Čo povedal to platilo, všetko naplánoval, veci sa hýbali, mohla som sa naozaj spoľahnúť. Ochotný mladý muž. Prajemvšetko dobré.

Predávajúca Staré Mesto

Odporúčame ďalej

Čo sme si všimli hneď ako prvébolo naozaj dopodrobna urobený opis bytu v inzeráte a veľa fotografií. O to milšie prekvapenie bolo, že v realite byt vyzeral presne tak, ako sme ho videli na internete. Celý priebeh kúpynášho bytu, bol potom ukážkový. Využili sme aj ponuku finančného špecialistu od kancelárie, čo podľa nás ešte urýchlilo celý proces. 

Zuzana a Rastislav K., kupujúci 3 izbového bytu v Karlovej Vsi

Zverte sa do rúk špecialistom

Potrebujete poradiť, zorientovať sa na súčasnom realitnom trhu? Dajte nám o sebe vedieť, radi vás spoznáme. Zavolajte nám alebo vyplňte formulár. Ostatné už nechajte na nás.