fbpx
Norbert Hrnčiar

Norbert Hrnčiar

0904 441 441 hrnciar@sirius.sk
Predaj Predané

VOZNICA, stavebný pozemok, 1400 m2 – POD LESOM, S KRÁSNYM VÝHĽADOM

35 € / m2
Lokalita Voznica
Ulica Voznica
Rozloha pozemku 1400 m2
Typ Pozemok - bývanie

PREDANÉ! Táto nehnuteľnosť si už našla svojho nového majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok, svojou polohou ideálny na výstavbu vysnívaného rodinného domu či víkendového sídla. Ak hľadáte zaručený pokoj, les ako suseda a krásne výhľady – tento pozemok musí byť váš. Nachádza sa totiž na konci obce v jej riedko zabývanej časti, na juho-západnom svahu. Z dvoch strán ho ohraničujú lesy Chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy a len na skok je to do Richňavskej doliny.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Voznica, okres Žarnovica
• veľkosť pozemku: 1 400 m2
• mierne svahovitý terén
• posledný pozemok z troch
• na slepej a súkromnej uličke

Podľa územno-plánovacej informácie je možné na pozemku postaviť viacpodlažný rodinný dom, prípadne rekreačnú chatu. Prístup k pozemku je zabezpečený a 1/3 podiel na ňom je súčasťou kúpnej ceny. Projekt na vybudovanie komunikácie je hotový a tak sa môže hneď začať schvaľovací proces na stavebnom úrade. Aj tento projekt je už súčasťou ceny. Na pozemok je privedená elektrina, vodu je ideálne riešiť studňou. Obec zatiaľ nemá kanalizáciu a tak bude potrebné vybudovať žumpu alebo čističku odpadových vôd.

AKÉ JE OKOLIE:
• Obec Voznica leží na ľavej strane rieky Hron, medzi mestami Žarnovica a Nová Baňa. Ohraničujú ju Štiavnické vrchy a Pohronský Inovec. Obcou preteká potok Richňava a jej najvyšším miestom je Drastvica (820 m.n.m). S počtom obyvateľov cca 660 a plochou 17 km2 sa radí mi malé obce s pokojným vidieckym charakterom a v kombinácii s prírodnou scenériou okolitých lesov je to ideálne miesto pre život.

• Obec má výhodnú dopravnú polohu, nakoľko okresné mesto Žarnovica je vzdialené len 3 km a odtiaľ je možné pripojenie na rýchlostnú cestu R1, ktorá územím prechádza. Do Bratislavy vzdialenej 150 km ste tak za približne 1,5 hodiny, v Banskej Bystici a v Nitre, ktoré sú vzdialené 60 km, do 40 minút. Súbežne s riekou Hron vedie aj hlavný železničný ťah a v obci sa nachádza aj železničná a autobusová zastávka, zabezpečujúca bezproblémove spojenie s okolitými obcami a takisto aj s okresným mestom. Občianska vybavenosť, či už nákupy, služby všetkého druhu, reštaurácie, či kaviarne sú preto na dosah pár minút.

• Obec a okolie ponúkajú skvelé podmienky pre aktívny relax v lete či v zime. Či už je to nádherná cyklotrasa Richňavskou dolinou, alebo turistika po okolitých lesoch. Rybári nájdu výborné podmienky na Voznickom rybníku alebo rieke Hron, ktorá obcou preteká. Do polhodiny ste v meste UNESCO v Banskej Štiavnici, kde vás okrem historických pamiatok a turistiky čaká aj kúpanie v známych tajchoch. Len 15 minút autom je vzdialený Hodrušský tajch a lyžiarske stredisko Salamandra v Hodruši Hámroch.

Viac o obci Voznica tu: https://www.youtube.com/watch?v=cjQOhD1pMBA

Z NÁŠHO POHĽADU:
Ponuka, ktorá si v sebe nesie značný potenciál. Neopakovateľná poloha a ideálna výmera pozemku, na ktorom budete mať dostatok miesta na výstavbu, pestovanie, relax a aj hranie sa detí. Súkromie, o ktoré neprídete ani v budúcnosti zabezpečuje slepá súkromná cesta pre len tri pozemky a hranica lesa chránenej krajinnej oblasti.

CENA:
35,36 EUR / m2

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie vášho nového pozemku.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0904 441 441
hrnciar@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


VOZNICA, stavebný pozemok, 1400 m2 – POD LESOM, S KRÁSNYM VÝHĽADOM