fbpx
Ing. Peter Lupták

Ing. Peter Lupták

0905 567 007 luptak@sirius.sk
Predaj Predané

TUREŇ, pozemok 6276 m2 – PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU rodinného domu

Cena dohodou
Lokalita Tureň
Ulica Zonc
Rozloha pozemku 6276 m2
Typ Pozemok - bývanie

PREDANÉ! Táto nehnuteľnosť si už našla svojho nového majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka krásny stavebný pozemok, ktorý pozostáva z dvoch samostatných pozemkov spolu o výmere 6276 m2 v obci Tureň. Pozemok je v intraviláne obce Tureň a v súlade s platnou UPI je určený ako obytná zóna so zástavbou rodinných domov. IS vrátane plynu sú pred pozemkom. Pozemok je dostupný z troch strán, vedie k nemu asfaltová cesta, nachádza sa v pôvodnej časti obce Tureň neďaleko od jej centra a pár krokov od riečky Čierna voda.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Tureň – Zonc, okres Senec
• výmera: 6276 m2
• IS vrátane plynu pred pozemkom

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia JV / SZ
• pozemok sa predáva vcelku
• na pozemku nie sú žiadne ťarchy
• rovinatý

AKÉ JE OKOLIE POZEMKU:
• KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ – obec Tureň je vzdialená od Senca cca 2 km.
Disponuje občianskou vybavenosťou: potraviny, škôlka, škola, potraviny, autobusové spojenie s dobrou dostupnosťou do mesta Senec a okolitých obcí.
• VÝBORNÁ LOKALITA – veľkou výhodou je blízkosť známeho rekreačného strediska Slnečné jazerá v Senci, v zime je zaujímavé navštíviť cca 25 km vzdialené lyžiarske stredisko Pezinská Baba. Obec je súčasťou cyklotrasy Bratislava – Ivánka pri Dunaji – Bernolákovo – Nová Dedinka – Tureň – Senec. Pre milovníkov vín je veľmi ľahko dostupná Malokarpatská vínna cesta.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Pozemok je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí túžia po rodinnom dome v peknom prostredí plnom zelene, v krásnej a pokojnej oblasti. Nájdete tu skvelú občiansku vybavenosť a široké možnosti pre športové vyžitie, alebo čas strávený relaxom v krásnej prírode. Máte tu jednoducho všetky podmienky pre vysnívané rodinné bývanie, kde sa domov budete vracať s myšlienkou na ticho, pokoj a pohodlie na slnkom zaliatej záhrade.

CENA:
Info v RK

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie vášho nového pozemku.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť
0905 567 007
luptak@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


TUREŇ, pozemok 6276 m2 – PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU rodinného domu