fbpx
Ľuboš Hudík

Ľuboš Hudík

15 rokov skúseností 0918 999 399 hudik@sirius.sk
Predaj

ŠTEFANA KRÁLIKA, 2-i byt, 49 m2 – novostavba, komplet zariadený

193 500 €
Lokalita Bratislava - Devínska Nová Ves
Ulica Štefana Králika
Počet izieb 2
Výmera 49 m2
Poschodie 4
Konštrukcia budovy Tehla
Stav Novostavba

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj priestranný tehlový 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite priamo pod lesom na začiatku DNV. Elegantný interiér bytu je harmonicky zariadený, tak aby poskytoval novým majiteľom okamžité pohodlie. Talianska kuchynská linka, kvalitný šatník, nový čalúnený nábytok, k tomu príjemné presvetlenie celého priestoru a výhľad na Karpaty. Byt sa nachádza v staršej novostavbe z roku 2011 priamo na začiatku sídliska a teší sa výbornej polohe. Pár krokov od OC Glavica, Lidl, Tesco, zastávky MHD, pekárne, ale i plavecký bazén vo vedľajšom dome. Lokalitu odporúčame ľuďom vyhľadávajúcim prírodu, turistiku, pokoj. Les budete mať 5 minút pešo.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Bratislava IV, Devínska Nová Ves – ulica Štefana Králika
• 2-izbový byt
• novostavba 2011
• balkón
• tehla / zateplenie
• celková plocha 48,93 m2 (byt 47,05 m2 + balkón 1,88 m2)
• 4. poschodie / 8
• výťah
• parkovanie – verejné v okolí bytového domu, možnosť kúpiť vonkajšie parkovacie miesto
• kúrenie – výmenníková stanica tepla v byte, termostat

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
• plastové okná so žalúziami
• laminátová podlaha / dlažba
• kúpeľňa s vaňou a toaletou
• kuchyňa so vstavanými spotrebičmi
• kvalitné zariadenie v cene bytu (kvalitný taliansky nábytok – kuchyňa, šatníkové skrine, komody, police, posteľ, nočné stolíky, nová sedačka, stoličky, nový jedálenský a konferenčný stôl, nové stropné osvetlenie)

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia bytu na západ a sever
• mesačné prevádzkové náklady bytu – 87 EUR + elektrina
• pozemok pod bytovým domom je v podielovom vlastníctve majiteľov bytov

AKÉ JE OKOLIE BYTU:
ZAČIATOK DEVÍNSKEJ – bytový dom má výbornú pešiu dostupnosť plnej občianskej vybavenosti. Pri dome sa nachádza predajňa potravín Lidl, pár minút pešo nákupná galéria so supermarketom Tesco, lokálne predajne a služby, pár minút autom BORY MALL. V okolí nájdete množstvo detských ihrísk a športovísk (tenisové kurty, bežecké trate, futbalový štadión, baseballové ihrisko, ihrisko pre pozemný hokej), niekoľko základných škôl, škôlky, centrum voľného času, materské centrum.
V pešej dostupnosti je taktiež zdravotné stredisko, kostol, pošta, fitness centrum, kaviarne, reštaurácie. Zastávka MHD je pár krokov od domu.

Neďaleko bytového domu sa nachádza prírodná chránená oblasť Malých Karpát. Táto lokalita vám ponúkne perfektné zázemie pre turistiku. Devínska Nová Ves ponúka i široký priestor pre rekreačné a záujmové vyžitie. Devínska Kobyla, Pieskovec, povodie Moravy, cyklo-chodník až do Rakúska, hrad Devín, či rybník, vám ponúkajú prírodnú kulisu pre vaše rodinné výlety.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Vzorovo pripravený byt na predaj, bez nutnosti rekonštruovania, zariaďovania, čakania. Kúpite a rovno bývate! Nehnuteľnosť má výborné atribúty, ktoré preferuje väčšina klientov – tehla, nízke náklady, balkón, výťah, nerušené výhľady, stredové podlažie. Lokalita na „nezaplatenie“ blízko všetkej vybavenosti no len pár krokov od ticha prírody. Toto neponúka veľa bytov. Odporúčame, krásny plne zariadený 2- izbový byt v novostavbe priamo na sídlisku v DNV, nie v nových lokalitách „vzadu“ pri Volkswagene. Tu budete v centre mestskej časti, všade na pešo.

Táto nehnuteľnosť je tiež zaujímavá aj pre investorov. Nová nemocnica v Boroch privedie do tejto časti mesta, jej nových zamestnancov, ktorí budú potrebovať byty na prenájom. A byt, ktorý ponúkame je okamžite pripravený aj na tento účel.

CENA:
193 500 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0918 999 399
hudik@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


ŠTEFANA KRÁLIKA, 2-i byt, 49 m2 – novostavba, komplet zariadený