Norbert Hrnčiar

Norbert Hrnčiar

0904 441 441 hrnciar@sirius.sk
Predaj Rezervované

SENEC – 20 m široký stavebný pozemok, 630 m2 v projekte JUŽNÁ BRÁNA

87 500 €
Lokalita Senec
Rozloha pozemku 630 m2
Typ Pozemok - bývanie

REZERVOVANÉ! Táto nehnuteľnosť si práve našla svojho majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj ideálne orientovaný slnečný stavebný pozemok v projekte SENEC JUŽNÁ BRÁNA. Nové moderné predmestie Senca s plne vybudovanou infraštruktúrou, napojením na mestskú a prímestskú dopravu s okamžitou možnosťou zahájenia výstavby. Projekt JUŽNÁ BRÁNA je nová rezidenčná štvrť, ktorá sa plynulo napája na jestvujúcu zónu Mlynský klin. Stavebné pozemky JUŽNÁ BRÁNA sú súčasťou mesta Senec, vzdialené od Bratislavy len 19 km. Pokojná lokalita, komunitný charakter bývania, prostredie ideálne pre mladé rodiny.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
katastrálne územie Senec
parcelné číslo 5497/95
pozemok o výmere 630 m2
rovinatý
južná orientácia pozemku
šírka až 20 m a dĺžka cca 32 m
obdĺžnikový tvar
koeficient zastavanosti až 30%
možnosť výstavby 1 až 2 podlažných rodinných domov

Na predaj aj susediaci identický stavebný pozemok parcelné číslo 5497/93.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• betónová príjazdová cesta
• chodníky s verejným osvetlením
• vybudovaná kanalizácia
• vybudované všetky IS
• optické pripojenie na pozemku (vysokorýchlostný internet a digitálna TV od Telekomu)
• možnosť odpočtu DPH

AKÉ JE OKOLIE POZEMKU:
• V blízkosti projektu nájdete základnú občiansku vybavenosť – potraviny, škôlku, detské ihrisko, zastávku autobusu, kaviareň. Pár minút autom sa nachádza centrum Senca, promenáda plná obchodov a reštaurácií. K dispozícii sú školské zariadenia, zdravotné stredisko, pošta, široká sieť služieb, výborná možnosť nákupov (Billa, Jednota, Tesco, Lidl, Kaufland…). Voľné chvíle môžete stráviť príjemným relaxom a športovaním v okolí Slnečných jazier, cyklistikou, či golfom v Bernolákove. Zaujímavosť lokality potvrdzuje ľahká dostupnosť Bratislavy a neďaleký výjazd na diaľnicu, ako aj železničné spojenie.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Doprajte vašej rodine pohodu, staňte sa súčasťou novej seneckej štvrte SENEC JUŽNÁ BRÁNA. Ucelenosť a upravenosť zóny, komunitná atmosféra lákajúca mladé rodiny, férová cena a rýchla dostupnosť mesta Senec ako aj hlavného mesta, pridávajú na atraktivite projektu. Pozemok je plne pripravený k zahájeniu výstavby rodinného domu.

CENA:
87 500 EUR cena vrátane DPH

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie vášho nového pozemku.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0904 441 441
hrnciar@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


SENEC – 20 m široký stavebný pozemok, 630 m2 v projekte JUŽNÁ BRÁNA