fbpx
Miroslav Kohout

Miroslav Kohout

0904 517 404 kohout@sirius.sk
Predaj Predané

PŠENIČNÁ, pozemok 431 m2 – vhodný na rekreáciu a záhradkárčenie

41 250 €
Lokalita Bratislava - Podunajské Biskupice
Ulica Pšeničná
Rozloha pozemku 431 m2
Typ Záhrada

PREDANÉ! Táto nehnuteľnosť si už našla svojho nového majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj oplotený rovinatý pozemok o výmere 431m2 v Podunajských Biskupiciach. Na pozemku sa nachádza prípojka elektriny a voda zo studne. Pozemok je ideálny na rekreáciu a záhradkárčenie. Nachádza sa tu niekoľko zdravých ovocných stromov a kríkov.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Bratislava II,Podunajské Biskupice – Pšeničná ulica
• celková rozloha pozemku: 431 m2 (dĺžka 49 m, šírka 9 m)
• rovinatý pozemok
• voda (studňa)
• elektrina 220/380
• oplotenie pozemku
• záhradný domček

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• slnečný pozemok
• na pozemku sa nachádza záhradný domček na náradie
• ovocné stromy (figa, marhuľa, čerešňa,..), vinič, ovocné kríky, bylinky, okrasné rastliny,..
• prístup po spevnenej ceste širokej 2,7 – 3 m

AKÉ JE OKOLIE:
• POKOJNÉ PROSTREDIE – pozemok sa nachádza v záhradkárskej oblasti, v ktorej je aj niekoľko celoročne obývaných rodinných domov. Prostredie je pokojné, ideálne na relax a prácu v záhrade. Pozemok sa nachádza v slepej ulici, za uzamykateľnou bránou.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Ak hľadáte miesto v rámci Bratislavy, kde si môžete vytvoriť kúsok svojho raja v podobe rekreačnej záhrady, ste na správnej adrese. Pozemok o rozlohe až 431 m sa nachádza v tichej záhradkárskej oblasti v Podunajských Biskupiciach. Na pozemku sa aktuálne nachádza niekoľko zdravých ovocných stromov, vinič, ovocné kríky či bylinky, no priestoru na vypestovanie vlastnej oázy je tu ešte dosť. Pozemok je ideálny aj preto, že je kompletne oplotený, nachádza sa tu elektrika aj voda a slnko tu svieti počas celého dňa. Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček, ktorý je možno prestavať podľa vlastných predstáv.

CENA:
41 250 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť
0904 517 404
kohout@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


PŠENIČNÁ, pozemok 431 m2 – vhodný na rekreáciu a záhradkárčenie