fbpx
Miroslav Kohout

Miroslav Kohout

0904 517 404 kohout@sirius.sk
Predaj Predané

PEKNÍKOVA, 2-i byt, 48 m2 – ZELEŇ, dobrá občianska vybavenosť

130 000 €
Lokalita Bratislava - Dúbravka
Ulica Pekníkova
Počet izieb 2
Výmera 48 m2
Poschodie 2
Konštrukcia budovy Panel
Stav Pôvodný

PREDANÉ! Táto nehnuteľnosť si už našla svojho nového majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka 2-izbový byt na Pekníkovej ulici v mestskej časti Dúbravka. Nehnuteľnosť je v stave pôvodného holobytu, preto svojim budúcim majiteľom ponúka otvorené dvere kreativite a možnosti prerobiť si byt podľa svojich predstáv. K bytu prislúcha aj pivnica a rezidenčné parkovanie v okolí domu.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
Bratislava IV, Dúbravka – Pekníkova ulica
2-izbový byt
pôvodný stav
panel
celková plocha: 48,61 m2 (byt 47,35 m2 + pivnica 1,26 m2)
2. poschodie / 8
1x osobný výťah
parkovanie – v okolí bytového domu
kúrenie – ústredné
pivnica na prízemí
balkón na medziposchodí

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
• holobyt
• drevené okná
• interiérové žalúzie
• samostatné WC
• kúpeľňa s vaňou

BYTOVÝ DOM:
• panel
• zateplený bytový dom
• vstupná brána na magnetický čip
• pôvodné drevené okná
• kompletne zrekonštruovaný výťah na čip

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia bytu na V
• mesačné prevádzkové náklady bytu – 109 EUR (správca)
• byt je predajom voľný
• byt sa predáva nezariadený

AKÉ JE OKOLIE BYTU:
• PRÍRODA NA DOSAH – ulica Pekníkova sa nachádza v tichom prostredí plnom zelene, v susedstve rodinných domov na okraji Malých Karpát.
• KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ – v pešej dostupnosti sa nachádza OC Saratov, Lidl, Billa aj Tesco. V tejto lokalite je mnoho reštaurácií, kaviarní, lekáreň, pošta, zdravotné stredisko, dom kultúry, školy aj škôlky, či rôzne služby. Pár minút od domu sú zastávky autobusov aj električiek.
• ŠPORTOVÝ DUCH – priamo pred bytovým domom sa nachádza športová zóna s tenisovými kurtmi, hokejbalovým ihriskom, workoutovým, multifunkčným a detským ihriskom. Pešo do lesov Malých Karpát necelé 2km.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Tento 2-izbový byt ponúka možnosť vybudovať si priestor na bývanie podľa vlastných predstáv, v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, no zároveň blízko prírody. Z nášho pohľadu odporúčame celkovú rekonštrukciu, prípadne zmenu dispozície bytu – je možnosť spojenia obývačky s kuchyňou. Benefitom tohto bytu je určite dispozícia, kľudná lokalita v susedstve rodinných domov a športovo-relaxačný areál plný zelene priamo pod oknami.

CENA:
130 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť
0904 517 404
kohout@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


PEKNÍKOVA, 2-i byt, 48 m2 – ZELEŇ, dobrá občianska vybavenosť