fbpx
Ing. Peter Lupták

Ing. Peter Lupták

0905 567 007 luptak@sirius.sk
Predaj

OBCHODNÁ, 1-i byt, 42 m2 – orientovaný do TICHÉHO DVORA, ihneď voľný

182 000 €
Lokalita Bratislava - Staré Mesto
Ulica Obchodná ulica
Počet izieb 1
Poschodie 1
Konštrukcia budovy Tehla
Stav Po rekonštrukcii

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt, ideálny ako investičný, v tesnej blízkosti centra mesta s priamym spojom na Hlavnú stanicu.
V byte je priznaná tehlová štruktúra stien a pôvodných drevených podláh a stropov. Okná s krásnymi rustikálnymi klenbami sú orientované do tichého dvora. Vstup do bytu je po točitom drevenom schodisku.
Priestranná izba a moderná kúpeľňa predurčujú byt na komerčný a operatívny prenájom. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vynikajúcej lokalite, kde máte v pešej dostupnosti všetko, čo potrebujete. Hneď vedľa vchodu do domu sú malé potraviny a predaj horúcej čokolády. Priamo pred domom je zastávka električky. Byt je vhodný ako štartovací byt pre mladé páry alebo jednotlivcov, ale aj ako investičný byt

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Bratislava I, Staré Mesto – Obchodná ulica
• 1-izbový byt
• tehla
• celková plocha: 41,55 m2 (byt 36,05 m2 + pivnica 5,50 m2)
• 1. poschodie /2

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
• kúpeľňa oddelená závesom, vybavená rohovou vaňou, WC a umývadlom
• keramická podlaha v kúpeľni aj na stenách
• drevená podlaha v ostatných častiach bytu
• okná pôvodné z masívneho dreva a zrekonštruované
• bojler na teplú vodu
• klíma s možným kúrením v zime
• k bytu prislúcha cca 5 m2 plocha točitého schodiska, vedúceho o poschodie vyššie, vhodné ako slad / komora
• vysoké stropy

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia bytu na V
• mesačné prevádzkové náklady bytu – 90 EUR / mesiac (správca,elektrina, internet)

AKÉ JE OKOLIE BYTU:
• KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ – mestská časť Staré Mesto, obľúbená a výborne občiansky vybavená časť centra v susedstve pešej zóny na Poštovej, Obchodnej a námestia SNP, výnimočne dobrá poloha s plnou pešou dostupnosťou obchodov, škôl, MHD, parkov, zdravotníckych zariadení, štátnych inštitúcií, kultúry, ako aj množstva reštauračných zariadení, mestský život v takmer v úplnom centre Bratislavy, pekáreň Anker, klenotníctvo, kaviarne, kníhkupectvo, fitnes centrum, obchody, reštaurácie, potraviny Billa, banky…
• VÝBORNÁ LOKALITA – kúsok Kamenné námestie, Eurovea, Medická záhrada, Bratislavský hrad… ,výborná dostupnosť MHD ponúkajúca priame spojenia s ostatnými časťami mesta.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Byt je ako stvorený pre tých, ktorí hľadajú bývanie v centre hlavného mesta s vysokými stropmi a všetkými vymoženosťami v pešej dostupnosti a k tomu skvelé spoje do zvyšku mesta. Kultúrne a spoločenské vyžitie je tu samozrejmosťou. Byt je slnečný, orientovaný do dvora a okrem bývania v centre mesta poskytuje aj možnosť zárobkovej činnosti vďaka prenájmu, napríklad cez Airbnb. Ide o skvelú investičnú príležitosť. Vzhľadom na polohu bytu a množstvo rezervácií cez túto aplikáciu, ide o istý zárobok.

CENA:
182 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť
0905 567 007
luptak@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


OBCHODNÁ, 1-i byt, 42 m2 – orientovaný do TICHÉHO DVORA, ihneď voľný