fbpx
Ľuboš Hudík

Ľuboš Hudík

15 rokov skúseností 0918 999 399 hudik@sirius.sk
Predaj Novinka

NOVÁ CENA! 3-i RD v centre Rusoviec, DOHODA MOŽNÁ

365 000 €
Lokalita Bratislava - Rusovce
Ulica Vývojová
Počet izieb 3
Výmera 109 m2
Rozloha pozemku 463 m2
Stav Pôvodný

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj šikovný 3-izbový rodinný dom s úložnou garážou a dvoma parkovacími miestami na pozemku, v lukratívnej lokalite úplného centra Rusoviec. Ideálna lokácia, pár krokov od námestia, širokej občianskej vybavenosti, MHD, všade na pešo, avšak mimo ruchu hlavej cesty. Kompaktný rodinný dom, ktorý naplní predstavu o bývaní najmä páru, či menšej rodine, ktorí hľadajú menšiu metráž s plnohodnotnou záhradou, príjemnou teplou atmosférou domova. Potešia vás nízke náklady, krásny krb, harmonický vidiecky rukopis prechádzajúci celým domom, ale aj možnosť uskutočnenia budúcej nadstavby v prípade potreby (pripravený betónový strop).
Rusovce sú dlhodobo jedným z najvyhľadávanejších miest pre život v rodinnom dome v hlavnom meste. A práve táto centrálna časť si vždy bude držať svoju hodnotu.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Bratislava V, Rusovce – Vývojová ulica
• 3-izbový bungalov
• postavený v roku 2005
• Ytong
• zastavaná plocha: 109,25 m2 (83 m2 dom + 26,25 m2 krytá terasa)
• úložná garáž
• krb
• parkovanie – garáž a 2 vonkajšie parkovacie miesta na pozemku
• kúrenie – plynový kondenzačný kotol, podlahové kúrenie, radiátory
• pozemok – 463 m2

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
• plastové okná so štýlovými okenicami
• plávajúca podlaha, dlažba
• 2 x vstavané šatníkové skrine
• kúpeľňa s vaňou a sprchou
• samostatná toaleta
• kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• mesačné prevádzkové náklady len 116 EUR
• pozemok je rovinatý, upravený zeleňou
• na pozemku sa nachádzajú všetky siete

AKÉ JE OKOLIE DOMU:
Rusovce – príjemná južná oblasť Bratislavy, plná histórie i jedinečnej prírody lužných lesov. Oblasť medzi jazerami, lesmi, Rusovským ramenom a Dunajskou hrádzou ponúka množstvo športových a voľnočasových aktivít (cyklochodník, turistika, rybolov, korčuľovanie, vodné športy). Okolitá prírodná scenéria robí Rusovce ideálnym miestom pre život. Rusovce si dlhodobo držia kredit obľúbeného miesta pre kvalitný život v Bratislave.
• Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej centrálnej časti, pár minút od námestia, potravín, školy a škôlky. Absolútne jednoduchá dostupnosť širokej vybavenosti. Rusovecký park, pošta, kostol, múzeum, obchodné centrum, kaviareň, lekáreň, zdravotné stredisko, kaštieľ s rozsiahlou záhradou so vzácnymi stromami, zariadenie Ponteo s množstvom športovísk, wellness a reštauráciou. Taktiež zastávka MHD s priamymi linkami, výborná dostupnosť do centra Bratislavy (10 min autom, 20 min MHD). V pešej dostupnosti je taktiež železničná stanica.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Bezkonkurenčná cena! Pozemok za 231500 eur (463 m2 x 500 eur) a dom len za 148500 eur, bez nutnosti ďalšej investície.
Centrum Rusoviec je miesto, ktoré je vždy žiadané! Dostupnosť, bohaté prírodné zázemie, pocit bývania ako na dedine, ale stále ste súčasťou Bratislavy. Táto nehnuteľnosť patrí medzi menšie, no veľmi dobre dispozične vyriešené domy a práve to je jej prednosťou. Ponúka bývanie pre ľudí, ktorí už alebo ešte nepotrebujú veľkometrážnu výmeru. Chcú si svoj domov užívať a nie mu slúžiť. Kompaktnosť, premyslené riešenie, zjednotený dizajn, upravená záhrada a reálne nízke náklady. Plus dávame za možnosť zrealizovať nadstavbu v prípade budúcej potreby.

CENA:
365 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0918 999 399
hudik@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


NOVÁ CENA! 3-i RD v centre Rusoviec, DOHODA MOŽNÁ