fbpx
Ing. Peter Lupták

Ing. Peter Lupták

0905 567 007 luptak@sirius.sk
Predaj Novinka

KOLIBA – VTÁČNIK, pozemok 300 m2 s chatkou – LUKRATÍVNA LOKALITA

259 900 €
Lokalita Bratislava - Vinohrady
Ulica Na Vtáčniku
Rozloha pozemku 300 m2
Typ Pozemok - bývanie

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka stavebný pozemok v lukratívnej lokalite na Kolibe. Krásny pozemok s veľkým potenciálom a s nádherným panoramatickým výhľadom na celú Bratislavu. Nachádza sa v uzatvorenom komplexe záhrad a rodinných domov.
Pozemok je vo svahu, no prevažná väčšina je vyrovnaná. Súčasťou pozemku je murovaná poschodová chatka s terasou na poschodí, orientovaná na Bratislavu. Vedľa chaty je postavený veľký polouzatvorený drevený altánok s krbom a vstupom do kamennej, klenbovej pivnice. Pozemok je celý oplotený, vstup je cez drevenú bránu.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Bratislava III, Nové Mesto – Vinohrady – Na Vtáčniku
• výmera: 300 m2 + podiel na prístupovej ceste
• IS: voda a elektrina

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia pozemku J – JV
• odpad riešený do septiku
• prístup pevnou betónovou cestou
• areál je kompletne oplotený
• pozemok svahovitý, prevažná väčšina je vyrovnaná
• šírka cca 11m, obdĺžnik

AKÉ JE OKOLIE POZEMKU:
• EXKLUZÍVNE BÝVANIE NA KOLIBE – pozemok sa nachádza kúsok od lesoparku, ktorý poskytuje veľké možnosti využitia od prechádzok s rodinou, so psom, až po športovanie v prírode. Nádherný panoramatický výhľad na takmer celú Bratislavu.
Zároveň sa kedykoľvek dostanete do centra mesta a môžete tak využívať všetky jeho výhody. Kľud okolitej prírody a tep veľkomesta je tou správnou kombináciou nielen pre mladých ľudí, ale aj pre rodiny s deťmi.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Výborná poloha vrámci mestskej časti. Pozemok, ktorý v sebe skrýva veľky potenciál do budúcnosti, očarí klienta, ktorý hľladá jedinečnosť, súkromie, svoj kúsok prírody.
Veľkosť pozemku 300 m2 už umožňuje stavbu RD. Pozemok je vysporiadaný bez tiarch. Súčasťou prevodu vlastníctva je aj podiel na prístupovej ceste. Areál je kompletne oplotený, prístupný posuvnou elektrickou bránou, ktorá sa otvára diaľkovým ovládačom alebo cez telefónny kód. Majiteľ bezodplatne ponúka aj predprojektovú štúdiu výstavby budúceho rodinného domu.

CENA:
259 900 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie vášho nového pozemku.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť
0905 567 007
luptak@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


KOLIBA – VTÁČNIK, pozemok 300 m2 s chatkou – LUKRATÍVNA LOKALITA