fbpx
Ľuboš Hudík

Ľuboš Hudík

15 rokov skúseností 0918 999 399 hudik@sirius.sk
Predaj Predané

JASOVSKÁ, 3-i byt, 69 m2 – panoramatický výhľad na okolie

147 800 €
Lokalita Bratislava - Petržalka
Ulica Jasovská
Počet izieb 3
Výmera 69 m2
Poschodie 8
Konštrukcia budovy Panel
Stav Čiastočne prerobený

PREDANÉ! Táto nehnuteľnosť si už našla svojho nového majiteľa.

SIRIUS realitná kancelária, exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v stále viac vyhľadávanej časti Petržalky, hneď vedľa novej modernej štvrte Slnečnice mesto. Vďaka ktorej budete mať 5 minút pešo od domu potraviny, drogériu, atraktívne detské centrum, farmársky obchod, ale hlavne nové upravené prostredie s množstvom zelene. Ďalšou devízou lokality je jej rýchle napojenie na obchvat, diaľnicu, ako aj Rakúsko.
Byt vás očarí svojím nerušeným výhľadom do ďalekého okolia, či príjemným presvetlením interiéru.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
Bratislava V, Petržalka – Jasovská ulica
3-izbový byt so zasklenou loggiou
čiastočná rekonštrukcia
panel
celková plocha: 68,74 m2 (byt 64,24m2 + loggia 3 m2 + pivnica 1,5 m2)
8. poschodie / 12
výťah
parkovanie v okolí bytového domu
kúrenie – ústredné
pivnica

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
• plastové okná
• plávajúca podlaha / dlažba
• zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou
• samostatná toaleta
• kuchynská linka so spotrebičmi

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia bytu na J / Z
• 2 výťahy
• prevádzkové náklady bytu (146 EUR správca + elektrina)
• pozemok pod bytovým domom je v podielovom vlastníctve
• upravené spoločné priestory

AKÉ JE OKOLIE BYTU:
• NOVOREVITALIZOVANÁ ČASŤ PETRŽALKY – časť sídliska, ktorá aktuálne stúpa na svojej popularite, vďaka výbornej strategickej polohe pri Dolnozemskej ceste a novému rezidenčnému projektu Slnečnice. Do centra alebo do Rakúska 10 minút, široká občianska vybavenosť pár krokov od domu, krajinu dotvárajúce lužné lesy na dosah. Rodiny s deťmi poteší široká sieť školských zariadení v blízkom okolí, taktiež pár minút od domu sa nachádzajú kvalitné súkromné školy, ihrisko, alebo obľúbená patisseria Lucette rovno pred domom.
Príjemný pocit z nového bytu vám podporí prírodné prostredie v tesnej blízkosti. Urastenú zeleň nájdete rovno pod oknami. Krátkou prechádzkou sa dostanete na hrádzu, k Draždiaku alebo k dostihovej dráhe.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Ideálny byt pre rodinu, hľadajúci presvetlený, dobre dispozične riešený byt. Obľúbené stredové poschodie s príjemným výhľadom, výborná občianska vybavenosť a v neposlednom rade rýchla dostupnosť viacerých mestských ťahov, pridávajú plusové body tejto nehnuteľnosti.

CENA:
147 800 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0918 999 399
hudik@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


JASOVSKÁ, 3-i byt, 69 m2 – panoramatický výhľad na okolie