fbpx
Ľuboš Hudík

Ľuboš Hudík

15 rokov skúseností 0918 999 399 hudik@sirius.sk
Predaj Predané

JÁNOŠÍKOVA, 2-i byt, 63 m2 – rekonštrukcia, KLIMATIZÁCIA, šatník

98 000 €
Lokalita Senec
Ulica Jánošíkova
Počet izieb 2
Výmera 63 m2
Poschodie 3
Konštrukcia budovy Panel
Stav Čiastočne prerobený

PREDANÉ! Táto nehnuteľnosť si už našla svojho nového majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária, exkluzívne ponúka na predaj naozaj priestranný 2-izbový byt so zasklenou loggiou, praktickým šatníkom a klimatizáciou v nízkopodlažnej bytovke. Šikovná lokalita neďaleko centra, no mimo ruchu hlavných ciest s bezproblémovým parkovaním a voľnočasovým priestranstvom so zeleňou priamo pri dome, poteší nových majiteľov. Byt má nadštandardnú výmeru, ktorá ponúka veľké izby s ideálnou orientáciou na svetové strany V/Z.

Základné informácie:
Senec – Jánošíkova ulica
2-izbový byt s loggiou
panel
rekonštrukcia
celková plocha: 62,66 m2 (byt 56,27 m2 + loggia 3,8 m2 + pivnica 2,59 m2)
3. poschodie / 3
bez výťahu
parkovanie – bezproblémové pred domom
ústredné kúrenie
pivnica

Vybavenie a zariadenie bytu:
• plastové okná so žalúžiami
• plávajúce podlahy / dlažba
• kúpeľňa so svetlíkom, vybavená vaňou a toaletou
• klimatizácia
• samostatný šatník
• kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

Mohlo by vás zaujímať:
• orientácia bytu na východ a západ
• nízkopodlažná bytovka s rodinnou atmosférou – len 8 bytov
• byt je predajom voľný

Aké je okolie bytu:
POKOJNÁ LOKALITA NA DOSAH CENTRA – priame okolie tvorí príjemné kľudné prostredie so zeleňou, športoviskami. V pešej dostupnosti nájdete ihrisko, školské zariadenia, širokú občiansku vybavenosť. Pár minút pešo sa nachádza centrum Senca, promenáda plná obchodov a reštaurácií. K dispozícii sú voľnočasové zariadenia, zdravotné stredisko, pošta, široká sieť služieb, výborná možnosť nákupov (Billa, Jednota, Tesco, Lidl, Kaufland…).
Voľné chvíle môžete tráviť príjemným relaxom a športovaním v okolí Slnečných jazier, cyklistikou, či golfom v Bernolákove. Zaujímavosť lokality potvrdzuje, aj ľahká dostupnosť Bratislavy a neďaleký výjazd na diaľnicu

Z nášho pohľadu:
Ide o 2-izbový byt, ktorý vám ponúkne skutočne priestor na pohodlné bývanie. Výmera cez 60 m2, samostatný šatník, veľká kuchynská linka, najžiadanejšia orientácia, moderná dispozícia s otvorenou dennou časťou a k tomu výhoda v podobe malého počtu susedov, robí túo ponuku zaujímavou. Plusové body dávame za výbornú možnosť parkovania v ktorúkoľvek hodinu.

Cena:
98 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS Váš kompas vo svete realít

Dajte nám o sebe vedieť:
0918 999 399
hudik@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


JÁNOŠÍKOVA, 2-i byt, 63 m2 – rekonštrukcia, KLIMATIZÁCIA, šatník