Ľuboš Hudík

Ľuboš Hudík

15 rokov skúseností 0918 999 399 hudik@sirius.sk
Predaj Predané

RECA, 4-i RD, 119 m2 – novostavba RD, slnečný pozemok 647 m2

228 000 €
Lokalita Reca
Počet izieb 4
Výmera 119 m2
Rozloha pozemku 647 m2
Konštrukcia budovy Tehla
Stav Novostavba

PREDANÉ! Táto nehnuteľnosť si už našla svojho nového majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária ponúka na predaj tehlový, komplet dokončený 4-izbovový rodinný dom s krbom, úložnou povalou, na priestrannom pozemku so záhradným domčekom a parkovacími miestami. Kompaktný, harmonický bungalov sa nachádza v novej rezidenčnej štvrti, neďaleko jazera v atraktívnej lokalite najmä pre mladé rodiny a to len pár minút od Senca. Dom ponúka okamžité pohodlie, bez nutnosti akejkoľvek ďalšej investície. Príjemný presvetlený interiér, ako aj upravená záhrada, čakajú na nových majiteľov. Použitie kvalitných materiálov sa odzrkadlilo v dlhodobej úspore nákladov na energie, tie sú len 72 EUR na mesiac.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
Reca – okres Senec
4-izbový bungalov
novostavba 2013 (tehla, zateplenie)
celková plocha: 119 m2 (dom + terasa) + 20 m2 úložné podkrovie
parkovanie – vonkajšie parkovacie miesta na pozemku
kúrenie – plynový kotol
krb
terasa
záhradný domček
úložné podkrovie
všetky IS okrem kanalizácie – čistička
studňa
dvojobehový systém vody
pozemok – 647 m2

VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU:
• plastové okná
• plávajúce podlahy, dlažba
• kúpeľňa so sprchovým kútom
• samostatná toaleta
• kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia JV, JZ, SZ
• kolaudácia v roku 2013
• pozemok je rovinatý, zatrávnený a oplotený plotom

AKÉ JE OKOLIE DOMU:
Nová časť Reci pri jazere – ponúka kľudné prostredie s pohodlnou pešou dostupnosťou centra obce, kde nájdete základnú občiansku vybavenosť – potraviny, poštu, služby, slovenskú aj maďarskú škôlku a školu, krásny ranč s jazdeckým areálom. Obec Reca vzrastá na svojej popularite najmä pre svoju bezprostrednú blízkosť okresného mesta Senec, ktoré vám ponúkne širokú sieť služieb a obchodov.

Pár minút autom sa nachádza centrum Senca, promenáda plná obchodov a reštaurácií. K dispozícii sú školské zariadenia, zdravotné stredisko, pošta, široká sieť služieb, výborná možnosť nákupov (Billa, Jednota, Tesco, Lidl, Kaufland…).
Voľné chvíle môžete stráviť príjemným relaxom a športovaním v okolí Slnečných jazier, cyklistikou, či golfom v Hrubej Borši a Bernolákove. Zaujímavosť lokality potvrdzuje ľahká dostupnosť Bratislavy a neďaleký výjazd na diaľnicu.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Ponuka reprezentuje bývanie v dome s kompaktnou výmerou, ale s veľmi dobrou dispozíciou priestoru. Dom ponúka plnohodnotné využitie bez hluchých miest. Úložná povala pridáva na efektívnej využiteľnosti. Dom sadne najmä klientom, ktorí potrebujú okamžite bývať, nemajú čas, chuť na dokončovanie domova. Upravený, slnečný pozemok, čistý interiér s dominantným krbom a reálna nízkonákladovosť nehnuteľnosti sú prvky, za ktoré dávame palec hore.

CENA:
228 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť
0918 999 399
hudik@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


RECA, 4-i RD, 119 m2 – novostavba RD, slnečný pozemok 647 m2