fbpx
Norbert Hrnčiar

Norbert Hrnčiar

0904 441 441 hrnciar@sirius.sk
Predaj Novinka

NOVÁ BAŇA – len TRI ideálne stavebné pozemky, od 808 m2

43 000 €
Lokalita Nová Baňa
Ulica Spodná
Rozloha pozemku 808 m2
Typ Pozemok - bývanie

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky, svojou polohou a rozmermi ideálne na výstavbu vysnívaného rodinného domu či víkendového sídla. Ak hľadáte zaručený pokoj, lesík a potok ako suseda a zároveň dostupnosť do mesta – jeden z týchto pozemkov musí byť váš.

Pozemky sa nachádzajú v riedko zabývanej a rovinatej časti mesta neďaleko jeho centra a sú obklopené prírodou. Z jednej strany ich ohraničuje lesík, z druhej potok a ani do budúcna sa v tejto časti mesta netreba obávať veľkého stavebného ruchu a výstavby keďže kapacity nových rodinných domov sú v tomto území obmedzené. Navyše, prístup je zabezpečený cez súkromnú cestu.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• ulica Dlhá Lúka – Nová Baňa, okres Žarnovica
• stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov
• rovinatý terén
• s podielom na spoločnej prístupovej ceste a súkromnej ceste patriacej len daným trom pozemkom
• elektrina na hranici pozemku

• veľkosti a približné výmery pozemkov:
– pozemok č. 1 s celkovou výmerou 808 m2:
– stavebný pozemok o výmere 668 m2 + 1/3 podiel na prístupovej ceste 140 m2
– šírka stavebného pozemku 21,5m až 28,5m, a dĺžka 26m

– pozemok č. 2 s celkovou výmerou 852 m2:
– stavebný pozemok o výmere 711 m2 + 1/3 podiel na prístupovej ceste 141 m2
– šírka stavebného pozemku 27,5m a dĺžka 26m

– pozemok č. 3 s celkovou výmerou 809 m2:
– stavebný pozemok o výmere 669 m2 + 1/3 podiel na prístupovej ceste 140 m2
– šírka stavebného pozemku 18,5m až 29m, a dĺžka 28,8m

Podľa územno-plánovacej informácie je možná na pozemkoch výstavba rodinných domov s 2 nadzemnými podlažiami a podkrovím (=prízemie, poschodie a zobytnená povala). Koeficient zastavanosti plochy je 20% z pozemku, čo znamená:

– pre pozemok č. 1 z plochy stavebného pozemku 668 m2 zastavať až 133,6 m2
– pre pozemok č. 2 z plochy stavebného pozemku 711 m2 zastavať až 142,2 m2
– pre pozemok č. 3 z plochy stavebného pozemku 669 m2 zastavať až 133,8 m2

Momentálne sa pracuje na vybudovaní nového prístupu od hlavnej cesty na územie, kde sa tieto pozemky nachádzajú. Pôvodný most ponad potok, ktorý je aktuálne využívaný, sa rozhodli susedia a majitelia danej lokality vymeniť a vystavať nový. Jeho projekt je už vypracovaný a aj tento projekt je už súčasťou ceny. Na pozemok je už privedená elektrina a aj obecná voda. Navyše, vďaka kvalitnej podzemnej vode, je možnosť šetrenia si nákladov vyriešením vlastnej studne. Mesto v tejto časti nemá kanalizáciu, a tak bude potrebné vybudovať žumpu alebo čističku odpadových vôd.

AKÉ JE MESTO A OKOLIE:
• Mesto Nová Baňa patrí do okresu Žarnovica a Banskobystrického samosprávneho kraja. S katastrálnym územím mesta s rozlohou 6126 ha. a s počtom obyvateľov vyše 7200, je Nová Baňa najväčším mestom okresu. Centrálna časť mesta sa nachádza na sútoku Novobanského a Starohutského potoka, ostatné časti územia sú typické štálovým typom osídlenia s pokojným vidieckym charakterom a v kombinácii s prírodnou scenériou okolitých lesov je to ideálne miesto pre život.

• Mesto leží v Novobanskej kotline, ktorá spolu s masívom Raj (Háj) zasahuje do pohoria Vtáčnik. Zo západu a severozápadu územie ohraničuje masív Pohronského Inovca, zo severnej časti pohorie Tribeč a z juhozápadu Štiavnické vrchy.

• Dopravná dostupnosť mesta je vďaka rýchlostnej ceste R1 a železničnej trati Zvolen – Nové Zámky na výbornej úrovni. Okresné mesto Žarnovica je vzdialené len 10 km. Do Bratislavy vzdialenej 140 km ste tak po diaľnici R1 a následne D1 za približne 80 min. Približne 75 km je to do Banskej Bystrice a 50 km do Nitry. Súbežne s riekou Hron vedie aj hlavný železničný ťah a v meste sa nachádza aj železničná a autobusová zastávka, zabezpečujúca bezproblémove spojenie s okolitými obcami, ako aj mestami naprieč celým Slovenskom.

• Mesto ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, či už nákupy, služby všetkého druhu, reštaurácie a kaviarne. Viaceré škôlky, základné a stredné školy.

• Pre ľudí hľadajúcich aktívne využitie voľného času, mesto a jeho okolie v letnej sezóne ponúka trasy pre turistiku, horskú a zjazdovú cyklistiku, podmienky a zázemie pre skalolezectvo či vodáctvo na Hrone. V rekreačnej oblasti Tajch je sezónna možnosť rybolovu. V zimnej sezóne sú lákadlom dve lyžiarske strediská (Hubačov a Drozdovo), ktoré okrem lyžiarskych vlekov a upravených zjazdoviek ponúkajú aj množstvo udržiavaných trás pre bežecké lyžovanie.

Viac o meste Nová Baňa tu:
https://www.novabana.sk/

Z NÁŠHO POHĽADU:
Ponuka troch pozemkov, z ktorých každý v sebe nesie značný potenciál. Neopakovateľná poloha a ideálna výmera pozemkov, akých je na trhu v Novej Bani ustavičný nedostatok. Pozemky, na ktorých budete mať dostatok miesta na výstavbu, pestovanie, relax a aj hranie sa detí. Súkromie, o ktoré neprídete ani v budúcnosti zabezpečuje slepá cesta, limity budúcej výstavby v tomto území, potok a hranica lesa.

CENA:
od 43 000 EUR (53 EUR / m2)

– pozemok č. 1: 43 000 EUR
– pozemok č. 2: 46 000 EUR
– pozemok č. 3: 46 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie vášho nového pozemku.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0904 441 441
hrnciar@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


NOVÁ BAŇA – len TRI ideálne stavebné pozemky, od 808 m2