fbpx
Norbert Hrnčiar

Norbert Hrnčiar

0904 441 441 hrnciar@sirius.sk
Predaj

NOVÁ BAŇA – 2 stavebné pozemky – rovina, príroda a centrum na skok

43 000 €
Lokalita Nová Baňa
Ulica Spodná
Rozloha pozemku 808 m2
Typ Pozemok - bývanie

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky, svojou polohou a rozmermi ideálne na výstavbu vysnívaného rodinného domu či víkendového sídla. Ak hľadáte zaručený pokoj, lesík a potok ako suseda a zároveň dostupnosť do mesta – jeden z týchto pozemkov musí byť váš.

Pozemky sa nachádzajú v riedko zastavanej a rovinatej časti mesta neďaleko jeho centra a sú obklopené prírodou. Z jednej strany ich ohraničuje lesík, z druhej potok. Ani do budúcna sa v tejto časti mesta netreba obávať veľkého stavebného ruchu, keďže kapacity nových rodinných domov sú v tomto území obmedzené. Navyše, prístup je zabezpečený cez súkromnú slepú cestu.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• ulica Dlhá lúka – Nová Baňa, okres Žarnovica
• stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov
• rovinatý terén
• s podielom na súkromnej prístupovej ceste
• elektrina a voda na hranici pozemku

• veľkosti a približné výmery pozemkov:
– stavebný pozemok č. 1 o výmere 670 m2 + podiel na prístupovej ceste 134 m2 (= spolu 804 m2)
– šírka stavebného pozemku 21,5m až 28,5m, a dĺžka 26m

– stavebný pozemok č. 2 o výmere 707 m2 + podiel na prístupovej ceste 134 m2 (= spolu 841 m2)
– šírka stavebného pozemku 27,5m a dĺžka 26m

Podľa územnoplánovacej informácie je možná na pozemkoch výstavba rodinných domov s 2 nadzemnými podlažiami a podkrovím (=prízemie, poschodie a zobytnené podkrovie). Koeficient zastavanosti plochy je 20% z pozemku.

K hranici pozemkov je privedená elektrina a voda. Navyše je možné na týchto pozemkoch riešiť aj vlastnú studňu, keďže kvalita podzemnej vody je výborná. Mesto v tejto časti nemá kanalizáciu, a tak bude potrebné vybudovať žumpu alebo čističku odpadových vôd. Plyn je vzdialený cca 20m.

AKÉ JE MESTO A OKOLIE:
• Mesto Nová Baňa patrí do okresu Žarnovica a Banskobystrického samosprávneho kraja. S katastrálnym územím mesta s rozlohou 6126 ha. a s počtom obyvateľov vyše 7200, je Nová Baňa najväčším mestom okresu. Centrálna časť mesta sa nachádza na sútoku Novobanského a Starohutského potoka, ostatné časti územia sú typické štálovým typom osídlenia s pokojným vidieckym charakterom a v kombinácii s prírodnou scenériou okolitých lesov je to ideálne miesto pre život.

• Mesto leží v Novobanskej kotline, ktorá spolu s masívom Raj (Háj) zasahuje do pohoria Vtáčnik. Zo západu a severozápadu územie ohraničuje masív Pohronského Inovca, zo severnej časti pohorie Tribeč a z juhozápadu Štiavnické vrchy.

• Dopravná dostupnosť mesta je vďaka rýchlostnej ceste R1 a železničnej trati Zvolen – Nové Zámky na výbornej úrovni. Okresné mesto Žarnovica je vzdialené len 10 km. Do Bratislavy vzdialenej 140 km ste tak po dialnici R1 a následne D1 za približne 80 min. Približne 75 km je to do Banskej Bystrice a 50 km do Nitry. Súbežne s riekou Hron vedie aj hlavný železničný ťah a v meste sa nachádza aj železničná a autobusová zastávka, zabezpečujúca bezproblémové spojenie s okolitými obcami, ako aj mestami naprieč celým Slovenskom.

• Mesto ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, či už nákupy, služby všetkého druhu, reštaurácie a kaviarne. Viaceré škôlky, základné a stredné školy.

• Pre ľudí hľadajúcich aktívne využitie voľného času, mesto a jeho okolie v letnej sezóne ponúka trasy pre turistiku, horskú a zjazdovú cyklistiku, podmienky a zázemie pre skalolezectvo či vodáctvo na Hrone. V rekreačnej oblasti Tajch je sezónna možnosť rybolovu. V zimnej sezóne sú lákadlom dve lyžiarske strediská (Hubačov a Drozdovo), ktoré okrem lyžiarskych vlekov a upravených zjazdoviek ponúkajú aj množstvo udržiavaných trás pre bežecké lyžovanie.

Viac o meste Nová Baňa tu:
https://www.novabana.sk/

Z NÁŠHO POHĽADU:
Ponuka pozemkov, ktoré v sebe nesú značný potenciál pre kvalitné rodinné bývanie, či ako ideálne víkendové sídlo. Neopakovateľná poloha, skvelá výmera a tvar pozemkov, akých je na trhu v Novej Bani ustavičný nedostatok. Pozemky, na ktorých budete mať dostatok miesta na výstavbu, pestovanie, relax a aj hranie sa detí. Súkromie, o ktoré neprídete ani v budúcnosti zabezpečuje súkromná slepá cesta, limity budúcej výstavby v tomto území, potok a hranica lesa.

CENA:
– pozemok č. 1: 43 000 EUR
– pozemok č. 2: 46 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie vášho nového pozemku.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0904 441 441
hrnciar@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


NOVÁ BAŇA – 2 stavebné pozemky – rovina, príroda a centrum na skok