fbpx
Ľuboš Hudík

Ľuboš Hudík

15 rokov skúseností 0918 999 399 hudik@sirius.sk
Predaj Predané

MAJERNÍKOVA, garážové parkovacie miesto v novostavbe OBERON

19 990 €
Lokalita Bratislava - Dlhé diely
Ulica Majerníkova
Stav Novostavba

PREDANÉ! Táto nehnuteľnosť si už našla svojho nového majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj veľmi dobré parkovacie miesto v suterénnej garáži bytového domu Oberon, vo výbornej lokalite hneď vedľa Terna. Výhodou parkovacieho miesta je, že je situované na prízemnom podlaží, blízko vjazdu a pešieho východu a ulicu, čo zabezpečuje pohodlné užívanie. Garáž je vybavená diaľkovo ovládateľnou vstupnou bránou.
Odporúčame ako rozumnú kúpu pre ľudí, ktorí chcú šetriť svoj čas, namiesto krúženia po okolí a neustáleho hľadania voľného parkovacieho miesta.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Bratislava IV, Dlhé Diely – Majerníkova ulica
• parkovacie miesto v garáži
• bytový dom Oberon (2009)
• rozmery: šírka 2,4 m x dĺžka 5,64 m
• diaľkovo ovládateľná brána

Z NÁŠHO POHĽADU:
Výborná príležitosť na vyriešenie vášho diskomfortu s parkovaním. Kúpou vlastného parkovacieho miesta, zvyšujete svoje pohodlie a hodnotu vášho bývania. Zaparkujete jednoducho v chránenej garáži. Pre stále sa zhoršujúcu situáciu s parkovaním na Dlhých Dieloch ide o investíciu, ktorá bude rásť na cene.

CENA:
19 990 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV– vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0918 999 399
hudik@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


MAJERNÍKOVA, garážové parkovacie miesto v novostavbe OBERON