Ľuboš Hudík

Ľuboš Hudík

15 rokov skúseností 0918 999 399 hudik@sirius.sk
Predaj

J. SMREKA, 3-i byt, 76 m2 – pôvodný stav, z najväčších 3-i bytov v DNV

135 000 €
Lokalita Bratislava - Devínska Nová Ves
Ulica Jána Smreka
Počet izieb 3
Výmera 76 m2
Poschodie 12
Konštrukcia budovy Panel
Stav Pôvodný

REZERVOVANÉ! Táto nehnuteľnosť si práve našla svojho majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, avšak s vymenenými plastovými oknami a zrekonštruovanou kúpeľňou a toaletou. Byt ponúka jednu z najväčších a veľmi žiadaných dispozícií 3 izbových bytov v DNV s veľkými spálňami a nepriechodnými izbami. Nachádza sa na uzamykateľnej chodbe spoločnej len pre 2 byty s praktickou úložnou miestnosťou. Teší sa výbornej polohe na začiatku sídliska s ihriskom priamo pod domom a lesom 5 minút pešo.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
Bratislava IV, Devínska Nová Ves – ulica Jána Smreka
3-izbový byt
pôvodný stav s úpravami
loggia
panel
celková plocha 75,94 m2 (byt 71,44 m2 + loggia 3 m2 + pivnica 1,5 m2)
3. poschodie / 12
2 x výťah
parkovanie – parkovisko pri dome
kúrenie – ústredné
pivnica

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
• plastové okná so žalúziami
• laminátová podlaha / dlažba / linoleum
• veľká rolldor skriňa
• zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou
• samostatná zrekonštruovaná toaleta
• nepriechodné izby

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia bytu na V / S
• na uzamykateľnej chodbe pred bytom sa nachádzajú len 2 byty, ktoré majú možnosť využívať spoločný veľký priestor medzi bytmi, ako hobby miestnosť, úložné miesto, herňa pre deti…
• mesačné prevádzkové náklady bytu – 114 EUR (správa + fond opráv) + elektrina
• byt je kúpou voľný

AKÉ JE OKOLIE BYTU:
ZAČIATOK DEVÍNSKEJ – bytový dom má výbornú pešiu dostupnosť plnej občianskej vybavenosti. Pri dome sa nachádza predajňa potravín Lidl, pár minút pešo nákupná galéria so supermarketom Tesco, lokálne predajne a služby, pár minút autom BORY MALL. V okolí nájdete množstvo detských ihrísk a športovísk (tenisové kurty, bežecké trate, futbalový štadión, baseballové ihrisko, ihrisko pre pozemný hokej), niekoľko základných škôl, škôlky, centrum voľného času, materské centrum. V pešej dostupnosti je taktiež zdravotné stredisko, kostol, pošta, fitnes centrum, kaviarne, reštaurácie. Zastávka MHD je pár krokov od domu.

Neďaleko bytového domu sa nachádza prírodná chránená oblasť Malých Karpát. Tato lokalita vám ponúkne perfektné zázemie pre turistiku. Devínska nová Ves ponúka i široký priestor pre rekreačné a záujmové vyžitie. Devínska Kobyla, Pieskovec, povodie Moravy, cyklo-chodník až do Rakúska, hrad Devín, či rybník, vám ponúkajú prírodnú kulisu pre vaše rodinné výlety.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Táto nehnuteľnosť vám ponúka potenciál v podobe veľmi výhodnej, priestrannej dispozície. Byt má výbornú výmeru, po rekonštrukcii z neho vytvoríte ideálny byt pre 4 člennú rodinu s dostatkom miesta pre každého. Spoločnú miestnosť pred bytom určite tiež oceníte ako benefit v podobe úložného miesta na viac. Pozitívne hodnotíme jeho svetelnosť a zeleň s ihriskom priamo pri dome.

CENA:
135 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0918 999 399
hudik@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


J. SMREKA, 3-i byt, 76 m2 – pôvodný stav, z najväčších 3-i bytov v DNV