fbpx
Norbert Hrnčiar

Norbert Hrnčiar

0904 441 441 hrnciar@sirius.sk
Predaj Rezervované

BREZOVÁ, jedinečná záhrada 305 m2 – priamo v LESOPARKU VRAKUŇA

70 000 €
Lokalita Bratislava - Vrakuňa
Ulica Brezová
Rozloha pozemku 305 m2
Typ Záhrada

REZERVOVANÉ! Táto nehnuteľnosť si práve našla svojho majiteľa.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj oplotený rovinatý pozemok o výmere 305 m2 priamo v srdci lesoparku Vrakuňa. Na pozemku sa nachádza prípojka elektriny a vody. Pozemok je ideálny na rekreáciu a záhradkárčenie, nakoľko sa nachádza v čarovnom prostredí lesoparku, ktorý je pokojný a plný zelene. Pozemkov na takomto mieste veľa nenájdete!

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Bratislava II,Vrakuňa – Brezová ulica
• celková rozloha pozemku: 305 m2
• rovinatý pozemok
• voda
• elektrina
• oplotenie pozemku
• priamo v lesoparku Vrakuňa
• možnosť dokúpenia vyhradených parkovacích státí na susednom pozemku v areáli bytového domu na Brezovej ulici

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia pozemku na JZ
• na pozemku sa nachádza nevšedná stavba studne, ktorá kedysi patrila k vodohospodárskemu objektu z roku 1916 a ktorá je súčasťou ceny
• možnosť zväčšenia pozemku ešte o ďalších 62 m2 dokúpením vedľajšej parcely

AKÉ JE OKOLIE:
• JEDINEČNÉ PRÍRODNÉ PROSTREDIE – lesopark Vrakuňa je rozsiahly bratislavský mestský park, ktorý vedie pozdĺž Malého Dunaja až k mestskej časti Ružinov. Je plný flóry a fauny o ktorú sa mesto príkladne stará. Nachádza sa tu náučný chodník, rozhľadňa s vyhliadkovou vežou, ohniská, lavičky, či romantická modrá lávka cez Malý Dunaj. Je to ideálne miesto na relax a prechádzky, či už so psom alebo s deťmi.
• ŠPORTOVÉ AKTIVITY – park je prístupný aj pre cyklistov, nachádzajú sa to detské ihriská, pieskoviská, ihrisko na cvičenie s vlastnou váhou, pump track cyklodráha, no a tiež cukráreň a malý bufet pre turistov a cyklistov.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Pozemok na predaj priamo v lesoparku Vrakuňa len tak ľahko nenájdete. Práve preto je táto ponuka naozaj nevšedná a lukratívna, mimoriadne vhodná na rekreačné účely v krásnom prírodnom prostredí. Výhodou je rovinatý terén, oplotenie a elektrina s vodou priamo na pozemku. Na pozemku sa nachádza tiež zaujímavá stavba studne, ktorá kedysi patrila k známemu vodohospodárskemu objektu z roku 1916. Toto miesto dýcha históriou a je obklopené veľkou zelenou plochou so športovo-relaxačným využitím.

CENA:
70 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0904 441 441
hrnciar@sirius.sk
www.sirius.sk

Našimi skutočnými hviezdami sú klienti

Mohol som sa spoľahnúť

To, že ste odborníci, som pochopil už na prvom stretnutí. Celý predaj ste zastrešili tak, že som bol v úplnom kľude. Ďakujem, že ste za mňa riešili všetko, čo bolo treba. Neviem si predstaviť, ako by som to zvládol sám. Jednoznačne vás odporúčam.

Radovan S., predávajúci, 1-izbový byt, Petržalka

Diskrétnosť na prvom mieste

S veľkou vďakou spomíname na spoluprácu s realitnou kanceláriou Sirius. Sme ľudia, ktorí majú radi svoje súkromie, nevedeli sme sa úplne stotožniť, že budeme musieť otvárať dvere množstvú cudzích ľudí k nám domov. Preto naša podmienka bola čo najmänej obhliadok. Nech je náš byt kvalitne nafotený a všetko dôležité je zrejmé už z prezentácie. Zvladli to úplne s prehľadom. Ďakujeme.

Petra a Marek K., predávajúci, 3-izbový byt, Staré Mesto

Vsadili sme na skúsenosť rodiny

Kontaktovali sme vás na základe odporúčania z rodiny. Z rozprávania sme si boli istí, že bude všetko na poriadku a vedeli sme, že sa o nás dobre postaráte. Milo nás však prekvapil váš prístup. Normálne ľudské správanie, vždy sme sa vedeli porozprávať, bolo to veľmi prirodzené. Držíme vám palce aj do budúcna.

Predávajúci, RD Bratislava

Môžeme vám s niečím pomôcť?


BREZOVÁ, jedinečná záhrada 305 m2 – priamo v LESOPARKU VRAKUŇA